Bungalow Lomas Del Golf

Bungalow Lomas del Golf mieści się w dzielnicy Villamartin urbanizacja Lomas Del Golf. W pobliżu znajdują się znane w regionie pola golfowe, stadnina koni oraz wiele restauracji i barów. Bungalow usytuowany jest w kameralnej urbanizacji jedno piętrowych domków pomiędzy którymi znajduje się aż 9 basenów (wszystkie do dyspozycji gości). Największy basen mieści się przy naszym domku, posiada oddzieloną strefę dla dzieci, przy basenie znajduje się ogród porośnięty palmami oraz roślinnością śródziemnomorską.

Bungalow przeznaczony jest maksymalnie dla 5 osób (5 osoba śpi na wygodnym rozkładanym łóżku w salonie).

Bungalow posiada dwa tarasy : północny z kompletem wypoczynkowym i dużym grillem oraz południowy wyposażony w leżaki i położony bezpośrednio przy basenie. Wewnątrz znajdują się dwie sypialnie (jedna z podwójnym łóżkiem, druga z dwoma pojedynczymi) duży salon połączony jest z kuchnią do której przylega pomieszczenie gospodarcze. Łazienka z prysznicem. W salonie znajduje się klimatyzacja mogąca schłodzić wszystkie pomieszczenia.

Bungalow Lomas Del Golf posiada :

– W pełni wyposażoną kuchnię (kuchenka z piekarnikiem, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy, toster, wyciskarka do cytrusów, czajnik, garnki, naczynia, sztućce itp.)

– w pomieszczeniu gospodarczym znajduje się pralka

– TV z internetową telewizją około 300 kanałów

– WIFI z bardzo szybką transmisją danych bez limitu

– Sejf na cenne przedmioty

– na południowym tarasie znajduje się stół z krzesłami oraz leżaki, część tarasu można osłonić od słońca korzystając z rozkładanej markizy.

Naszym gościom zapewniamy zawsze świeżą pościel oraz ręczniki.