Dom Casa Alegria

Dom Casa Alegria mieści się w eleganckiej dzielnicy La Florida. W pobliżu znajdują się bary, restauracje oraz market hiszpański „Consum”. Dom usytuowany jest w urbanizacji o niskiej zabudowie, co zapewnia kameralność oraz brak hałasu. Przy domku bezpośrednio znajduje się duży basen posiadający strefę dla dzieci oraz ogród z miejscami wypoczynkowymi.

Dom przeznaczony jest dla maksymalnie 8 gości (dwie osoby śpią w salonie na rozkładanej sofie).

Dom posiada duży taras parterowy znajdujący się bezpośrednio przy basenie, wyposażony w leżaki, stół oraz krzesła. Leżaki można wynosić na strefę przy basenową. Na parterze znajduje się sypialnia z łóżkiem podwójnym, salon połączony z kuchnią oraz łazienka. Na pierwszym piętrze znajdują się dwie sypialnie (jedna z łóżkiem podwójnych, druga z dwoma łóżkami pojedynczymi), a także łazienka z wanną oraz prysznicem. Na tarasie jednej z sypialni znajdują się schody prowadzące na taras górny tzw. solarium. Na górnym tarasie z widokiem na morze znajduje się komplet wypoczynkowy oraz grill.

Dom Casa Alegria posiada :

– W pełni wyposażoną kuchnię (kuchenka z piekarnikiem, mikrofalówka, lodówka, ekspres do kawy, toster, czajnik, garnki, naczynia, sztućce itp.)

– pralka

– dodatkowe łóżeczko turystyczne dla dzieci

– TV (telewizja hiszpańska)

– WIFI z bardzo szybką transmisją danych bez limitu

– na tarasie znajduje się stół z krzesłami oraz leżaki, część tarasu można osłonić od słońca korzystając z rozkładanej markizy.

Naszym gościom zapewniamy zawsze świeżą pościel oraz ręczniki.