Nasze domki

Bungalow
Lomas Del Golf

Dom Casa Alegria

Villa de tres suertes

Lokalizacje

Bungalow Lomas Del Golf znajduje się w spokojnej dzielnicy Lomas del Golf. Jest to dzielnica umiejscowiona w pobliżu pól golfowych oraz historycznego miasteczka San Miguel de Salinas. Idealne położenie przy basenie pozwala aktywnie spędzać czas mając na oku dzieci. Jednakże nie jest to miejsce hałaśliwe, wieczorami jest cicho i przyjemnie. Bungalow usytuowany jest niedaleko laguny MarMenor na pięknym hiszpańskim wybrzeżu Costa Blanca. Apartament znajduje się na parterze, dzięki czemu posiada dwa ogródki: północny (ok. 40 m2), wyposażony w kamienny komplet wypoczynkowy, gdzie można korzystać z cienia w upalne dni oraz południowy (ok. 20 m2), wyposażony w leżaki, oraz dostęp do 9 basenów, z czego największy i najładniejszy znajduje się dwa metry od ogródka południowego. Basen posiada część płytką, z której mogą korzystać dzieci, a z niego można przejść do zielonego, porośniętego trawą ogrodu z roślinnością typową dla tego klimatu, gdzie dzieci mogą bezpiecznie spędzać czas. Apartament posiada takie udogodnienia jak Grill, internet WIFI, telewizja SAT z ogromną ilością programów, leżaki.

Dom wakacyjny Casa Alegria mieści się w uroczej dzielnicy La Florida przy bardzo znanej miejscowości Torrevieja. Miejsce jest idealne dla rodzin z dziećmi oraz osób chcących aktywnie lub leniwie spędzić czas. Bliskość do plaży, supermarketu, restauracji i barów a jednocześnie cicha dzielnica to doskonałe połączenie dla udanego urlopu. W pobliżu znajdują się znane plaże (2000m) Playa Flamenca, Playa Mosca, Punta Prima. Dom wyposażony jest w udogodnienia jak internet WIFI, Grill, telewizja, wiele miejsc do wypoczynku, leżaki przy basenie.

Villa Tress Suertes mieści się w ekskluzywnej willowej dzielnicy Blue Lagoon, jest to miejsce kameralne ale w jego pobliżu znajduje się wiele restauracji, barów, sklepów spożywczych. Willa posiada prywatny sporych rozmiarów basen oraz ogród otoczony wysokim ogrodzeniem, dzielnica jest monitorowana dlatego bezpieczeństwo jest na najwyższym poziomie. Willa posiada takie udogodnienia jak Prywatny basen, Grill, internet bezprzewodowy, telewizja SAT z ogromną ilością programów, konsola do gier Xbox kinect, wieża HiFi, wiele miejsc wypoczynkowych, dwa tarasy z miejscami do wypoczynku, ogród zimowy.

Dodatkowe atuty

Według Światowej Organizacji Zdrowia wybrzeże Costa Blanca jest najzdrowszym miejscem na świecie. Panuje tu klimat śródziemnomorski, temperatury są łagodne i jest niewiele dni deszczowych (średnio ok. 20 rocznie). Lata są gorące i suche, a zimy łagodne i ciepłe. W letnim okresie wakacyjnym średnie temperatury wynoszą ok. 25°C, a w zimie nie spadają poniżej 15°C – najzimniejszy okres trwa od grudnia do lutego. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku promującego Wybrzeże Costa Blanca :

Sto metrów od apartamentu znajduje się stadnina koni, dzięki czemu można pojeździć konno lub na kucykach wśród gajów pomarańczowych i cytrynowych. Dodatkowo w okolicy znajdują się najlepsze pola golfowe i najpiękniejsze plaże w całej Hiszpanii. Costa Blanca jest miejscem, gdzie historia i kultura mieszają się z atmosferą luksusowego kurortu nadmorskiego, pełnego atrakcji i przeróżnych udogodnień. Apartament znajduje się  40 minut od lotniska w Alicante i tylko 15 minut od lotniska w Murcii. SONY DSCOLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERADSC_3565SONY DSCOLYMPUS DIGITAL CAMERA